Dammann

Istniejąca od blisko 40 lat firma Dammann, niekwestionowany lider w produkcji profesjonalnych opryskiwaczy ciąganych i samojezdnych, dziś kojarzona jest przede wszystkim z ciągłym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze techniki ochrony roślin. Flota najnowocześniejszych maszyn łączy w sobie najnowsze tendencje konstrukcyjne oraz pionierskie systemy aplikacji środków ochrony roślin. Od chwili powstania marki Dammann, jej twórcy największy nacisk kładą na wysoką jakość produktu. Nadrzędnym celem jest zagwarantowanie przyszłym użytkownikom wysokowydajnego i multifunkcyjnego sprzętu, zapewniającego bezpieczne i precyzyjne wykonywanie zabiegów ochrony roślin.

Specjalizująca się w technice oprysku firma Herbert Dammann GmbH stale zdumiewa nowościami, będącymi reakcją na potrzeby powstające z widocznego postępu w technologii rolnictwa. Permanentnie wprowadzanym udoskonaleniom w dostępnych modelach opryskiwaczy towarzyszy usprawnianie systemów ich obsługi.

Wszystko wskazuje na to, że 2018 rok będzie również obfitował w nowości niemieckiego producenta opryskiwaczy. O poprawie skuteczności przeprowadzanych zabiegów decydować ma nowy układ o nazwie Dammann Fluid Indicator – wskaźnik prezentujący odczyn i temperaturę cieczy roboczej. Wygodę i funkcjonalność sprawdzą użytkownicy nowych kabin zaprojektowanych dla Dammann-traca. W eliminowaniu błędów i podnoszeniu komfortu pracy operatora ocenie poddany zostanie wysoce zautomatyzowany system Dammann proControl III.

Sprawdź, czym nas jeszcze zaskoczy firma Herbert Dammann GmbH!

POBIERZ BROSZURĘ – INNOWACJE I NOWOŚCI 2018 r.