NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE

Zespół wykształconych i wykwalifikowanych serwisantów, na bieżąco przeszkalanych przez producentów maszyn dostępnych w naszej ofercie zapewnia fachową i profesjonalną pomoc w zakresie szeroko pojętych usług naprawczych oraz niezbędnych przeglądów maszyn rolniczych wynikających z ich eksploatacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – ZAMÓW SERWIS

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE, WYSOKIE KWALIFIKACJE, STAŁY ROZWÓJ
KOMPLEKSOWA NAPRAWA MASZYN

OFERTA SERWISU:

 • naprawy gwarancyjne (zagwarantowane przez Producenta maszyn) oraz pełna obsługa serwisowa sprzętu zakupionego z naszej oferty
 • przeglądy serwisowe oraz przygotowanie opryskiwaczy i maszyn uprawowych do pracy w sezonie
 • przeglądy opryskiwaczy i maszyn uprawowych po zakończonej całosezonowej pracy – diagnostyka i doradztwo, usuwanie usterek, naprawa sprzętu bezpośrednio w gospodarstwie
 • konserwacja oraz przygotowanie opryskiwaczy i maszyn uprawowych do zimowego odpoczynku
 • kalibracja opryskiwaczy
 • bieżące eliminowanie uszkodzeń, wymiana części zamiennych i podzespołów w opryskiwaczach i maszynach uprawowych
 • serwis mobilny i POGOTOWIE SERWISOWE – w szczycie sezonu usuwanie awarii podczas pracy w polu
 • uruchamianie nowych maszyn oraz szkolenia w zakresie ich eksploatacji i stosowania oraz prawidłowej, bezawaryjnej obsługi bezpośrednio u Klienta
 • diagnostyka i naprawa elektroniki – sprzęt zastępczy
 • montaż dodatkowego osprzętu i wyposażenia opryskiwaczy rolniczych

NAPRAWY W RAMACH GWARANCJI: Opieka serwisowa stanowi niezwykle istotny element w potransakcyjnej obsłudze naszych Klientów. Maszyny, urządzenia, części oraz wszelkie komponenty zakupione w BDH Krol S.R.O. objęte są standardową gwarancją udzielaną przez producenta danego sprzętu. Obowiązki wynikające z gwarancji dawanej przez producentów powodują, że przez określony czas (np. 12 miesięcy – w zależności od rodzaju sprzętu/urządzenia) świadczymy naszym Klientom bezpłatne naprawy swoich produktów. Warunki gwarancji obejmują wady materiałowe lub błędy w procesie produkcji, natomiast nie są stosowane do awarii czy szkód spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem (eksploatacją niezgodną z instrukcją obsługi) lub przechowywaniem zakupionego towaru oraz błędów wykonawczych lub projektowych naszych odbiorców, w tym w szczególności do wadliwego montażu produktów lub do doboru produktów o niewłaściwych parametrach. Nasz wyszkolony Dział Serwisu przeprowadza właściwe szkolenia dla nowych nabywców sprzętu oraz maszyn, których celem jest zapoznanie z właściwym sposobem ich pracy oraz wdrożenie standardów ich użytkowania.

PRIORYTETY: Intensywna eksploatacja maszyn i urządzeń w okresie prowadzonych zabiegów agrotechnicznych niesie za sobą szereg zdarzeń wymagających interwencji serwisowej. Dlatego kluczowym obszarem naszych działań jest skuteczna, szybka i rzetelna reakcja w zakresie usług naprawczych, zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Priorytetowo podchodzimy do zadań i awarii sprzętu, bez którego niemożliwe byłoby dokończenie rozpoczętych prac polowych.

ZGŁOSZENIE AWARII: Aby jak najszybciej zrealizować zobowiązania serwisowe prosimy o natychmiastowe przekazanie zlecenia wykonania naprawy w biurze firmy lub zgłoszenie usterki naszemu serwisantowi —> KONTAKT Z NAMI!!

Przy rejestracji zgłoszeń niezwykle przydatne są poniższe informacje:

 1. Dane osoby kontaktowej
 2. Typ zgłoszenia: POMOC TECHNICZNA lub ZGŁOSZENIE URZĄDZENIA/KOMPONENTU DO NAPRAWY
 3. Krótki opis problemu / awarii / usterki oraz podanie okoliczności ich wystąpienia
 4. Podanie numeru seryjnego urządzenia, numeru części, a w przypadku awarii maszyn – odczyt danych z tabliczki znamionowej (numer maszyny, rok produkcji, model i typ maszyny)
 5. Dokumentacja fotograficzna ze zdarzenia

 DROGI KLIENCIE! TUTAJ RÓWNIEŻ MOŻESZ WYSŁAĆ DO NAS SWOJE ZGŁOSZENIE!

Napisz do nas