Nawigacje oraz systemy automatycznego prowadzenia i sterowania maszyną

Produkty rolnictwa precyzyjnego pomagają zarządzać przedsiębiorstwem w sposób zwiększający wydajność prowadzonych prac polowych, co w konsekwencji decyduje o zwiększeniu zysków. W naszej ofercie mamy dla Państwa rozwiązania od podstaw wprowadzające w nowe technologie rolnicze, ale przede wszystkim pozostawiające możliwość rozszerzania wariantów wyposażenia i aktualizacji posiadanego sprzętu o dodatkowe komponenty, gdy rozwijają i zmieniają się potrzeby oraz wymagania. Dostępne u nas technologie oparte na systemach GPS oferują wielopoziomowy zakres funkcji i możliwości, które spełnią oczekiwania na każdej płaszczyźnie prowadzonej działalności.

Chcesz osiągnąć wyższy poziom wydajności i zysków?
Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Już teraz możesz w sposób najbardziej precyzyjny zaplanować długofalowo swoje działania, zarządzając swoim gospodarstwem w oparciu o posiadane dane agronomiczne. Kontrola pracy oparta o technologie satelitarne pozwoli Ci obniżać koszty, zwiększać wydajność floty maszynowej, skracać czas przestojów, eliminować pomijanie lub nakładanie się oprysków, oszczędzać czas, a to wszystko bezwzględnie zredukuje stres i zmęczenie operatorów.

Różnorodność oferty, produkty dedykowane do potrzeb!!

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego.
Instalujemy nawigatory na wszystkich rodzajach maszyn.
Oferujemy tworzenie sieci NTRiP RTK w oparciu o Base Antenę firmy Hexagon (Leica Geosystems) lub radiowe RTK oparte na na antenie firmy Müller Elektronik.
Instalujemy prowadzenie do wszystkich rodzajów ciągników, kombajnów, opryskiwaczy.
Nawigatory z naszej oferty współpracują z większością komputerów obsługujących maszyny rolnicze na polskim rynku.

Zapewniamy instalację, gwarancję oraz pełny serwis na sprzedawane przez nas produkty.

TECHNOLOGIE TEEJET (zobacz więcej)

TECHNOLOGIE HEXAGON (zobacz więcej)

TECHNOLOGIE MÜLLER ELEKTRONIK (zobacz więcej)