SYSTEMY MULCZOWANIA MÜTHING – z certyfikowanym bezpieczeństwem o jeden krok dalej!

TYM NALEŻY SIĘ POCHWALIĆ!

Certyfikat na wyrzut kamieni wystawiony przez niemiecki TÜV Nord (niemiecki instytut badania bezpieczeństwa oraz jakości pojazdów) dla Systemów Mulczowania Firmy Müthing.

Na pewno nie raz spotkaliście się na kosiarkach bijakowych innych producentów z naklejką ostrzegawczą, sygnalizującą aby zachować bezpieczny odstęp w promieniu 50, a nawet 70 metrów!
Uzyskany przez firmę Müthing CERTYFIKAT pozwala na bardzo znaczące skrócenie tego dystansu do 8 m [w zależności od zawieszenia – do przodu lub do tyłu] oraz do 2 metrów na boki!
KALKULACJA JEST PROSTA! Bez wątpienia każdy użytkownik kosiarek bijakowych – operator, kierownik, czy dyrektor postawi na sprzęt bezpieczny i certyfikowany, który nie przysporzy mu problemów!! Wystarczy pomyśleć o takich miejscach zastosowania kosiarek bijakowych, jak np.: pobocza dróg, obrzeża pól w pobliżu dróg, czy ścieżek rowerowych, parków, plaż itd. Już dziś unikniesz ryzyka wszędzie tam, gdzie istnieje realne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia ludzi i zwierząt oraz zniszczenia mienia, np. samochodów, szyb etc.

CERTYFIKAT NA WYRZUT KAMIENI – sprawdź korzyści!